Current Status
Not Enrolled
Price
2 950 Kč
Get Started

Testovací otázky pro instruktory UL letadel – LAA

Online přístup na testovací otázky pro kvalifikaci instruktora

Připravili jsme pro vás sadu otázek Letecké amatérské asociace, abyste se dokázali dokonale připravit na teoretickou zkoušku instruktora UL letadel. Pokud tyto otázky zvládnete, pak vás otázky na teoretické zkoušce již nepřekvapí.

Jak fungují jednotlivé režimy otázek na tomto online testovacím portálu?

Studijní režim

U otázek v režimu učení se ihned po zodpovězení otázky zobrazí i správná odpověď, abyste okamžitě věděli, zda jste odpověděli správně a mohli se otázky efektivně naučit. V každém předmětu jsou všechny dostupné otázky (celkový počet je zobrazen u názvu předmětu). Otázky jsou stále řazeny ve stejném pořadí (abyste věděli, kde jste případně skončili), ale odpovědi se řadí náhodně.

Systém je nastaven tak, aby vyhodnotil úspěšné zvládnutí předmětu ve studijním režimu, pokud zodpovíte 85% otázek správně.

Závěrečné testy

Závěrečné testy z předmětů jsou ve stejném formátu jako u reálné zkoušky, tedy náhodný výběr několika otázek z celé databáze. Již se nezobrazí u otázky správná odpověď a vy se dozvíte výsledek až na konci testu. Pro test je stanoven příslušný časový limit. Počet testů, které si takto můžete vyzkoušet není omezen.

Závěrečný test s inspektorem LAA musíte složit s úspěšností minimálně 80%.

Reviews

There are no reviews yet. Be the first to review.