Current Status
Not Enrolled
Price
79 900 Kč
Get Started

Tento kurz je určen pro studenty teorie ATPL(A) a CPL(A)

Tento kurz poskytuje maximum výukových hodin s lektory a osobní přístup. Kurz vám poskytne skvělou přípravu na zkoušky ÚCL. Skládá se z 100 hodin přednášek a 100 hodin praktických cvičení s vysvětlením otázek, které obdržíte na ÚCL. Kurz dále obsahuje modul KSA.

Věříme, že osobní výuka je ten nejlepší způsob, jak předat zkušenosti a znalosti v rámci studia ATPL, a tedy v rámci kurzu absolvujete 200 výukových a konzultačních hodin na učebně se zkušenými lektory.

Aeroprague má v tomto kurzu jeden z nejvyšších počtů hodin konzultací na učebně v České republice, protože si myslíme, že osobní výuku a předané zkušenosti nic nenahradí.

Kromě potřebných teoretických znalostí se dozvíte také mnoho zajímavých informací ze světa dopravních pilotů a navážete první kontakty, které se vám v budoucnu budou hodit.

Kurz obsahuje

100 hodin přednášek

Ke každému z 13 předmětů ATPL je plánována přednáška na učebně v rozsahu cca 8 hodin (jeden den). Přednáška obsahuje shrnutí a vysvětlení důležitých znalostí, které je potřeba znát pro zvládnutí zkoušek. Kurz obsahuje také zajímavá a praktická cvičení v modulu KSA.

100 hodin cvičení a konzultací

Po přednášce následuje detailnější vysvětlení složitější problematiky daného předmětu a procvičení ukázkových otázek. V rámci tohoto modulu jsou vám lektoři k dispozici i pro průběžné konzultace.

Obdržíte spoustu studijních materiálů

V průběhu kurzu a cvičení obdržíte od lektorů mnoho studijních materiálů, které využijete při vašem studiu, včetně přístupu na tento eLearningový portál letecké školy.

Občerstvení

V průběhu všech našich kurzů očekávejte bohaté občerstvení a nabídku nápojů.

Více o kurz ATPL

Reviews

There are no reviews yet. Be the first to review.