Current Status
Not Enrolled
Price
6 800 Kč
Get Started

Nové testovací otázky pro zkoušku Soukromého pilota letounů PPL(A) na ÚCL

V lednu 2020 ÚCL kompletně změnilo sadu testovacích otázek, významně rozšířilo jejich počet a každá otázka má nově 4 možné odpovědi.

Připravili jsme pro vás tuto novou sadu otázek, která nejlépe odpovídá novému znění otázek a přístup na nové otázky získáte v rámci našeho teoretického kurzu PPL, abyste se dokázali dokonale připravit nebo si jej také můžete zakoupit zde zvlášť.

Zde naleznete tu nejlepší přípravu pro úspěšné zvládnutí těchto testů. Aplikace obsahuje téměř 100% rozsahu testovacích otázek z ÚCL. Každý test navíc obsahuje také vysvětlení otázky, odkazy na zdroje a grafické prezentace k danému tématu.

Pokud tyto otázky zvládnete zodpovědět na 90% správně, pak vás otázky na teoretické zkoušce již nepřekvapí.

Ukázka aplikace


Vysvětlivky u všech testů


Všechny testy jsou opatřeny vysvětlením otázek od našich instruktorů, abyste lépe porozuměli tématu, na které otázka směřuje.

Jak fungují jednotlivé režimy otázek?

Studijní režim

U otázek v režimu učení se ihned po zodpovězení otázky zobrazí i správná odpověď, abyste okamžitě věděli, zda jste odpověděli správně a mohli se otázky efektivně naučit. V každém předmětu jsou všechny dostupné otázky (celkový počet je zobrazen u názvu předmětu). Otázky jsou stále řazeny ve stejném pořadí (abyste věděli, kde jste případně skončili), ale odpovědi se řadí náhodně.

Systém je nastaven tak, aby vyhodnotil úspěšné zvládnutí předmětu ve studijním režimu, pokud zodpovíte 85% otázek správně.

Závěrečné testy

Závěrečné testy z předmětů jsou ve stejném formátu jako na Úřadu pro civilní letectví, tedy náhodný výběr několika otázek z celé databáze, již se nezobrazí u otázky správná odpověď a vy se dozvíte výsledek až na konci testu, stejně jako při reálné zkoušce.  Pro test je stanoven příslušný časový limit. Počet testů, které si takto můžete vyzkoušet není omezen.

Test na ÚCL musíte složit s úspěšností minimálně 75%. Každý předmět můžete opakovat až 4x. Ale to již nebude potřeba. 🙂

Kurz si můžete objednat zde online

Přístup pro 1 uživatele pro 4 zařízení (Počítač, tablet, mobil, apod.). Přístup je na 1 rok.

Reviews

There are no reviews yet. Be the first to review.