Current Status
Not Enrolled
Price
4 850 Kč
Get Started

Nové testovací otázky pro zkoušku Soukromého pilota letounů PPL(A) na ÚCL

V lednu 2020 ÚCL kompletně změnilo sadu testovacích otázek, významně rozšířilo jejich počet a každá otázka má nově 4 možné odpovědi.

Online testovací otázky pro zkoušku PPL / LAPL na Úřadě pro civilní letectví v češtině

Připravili jsme pro vás proto novou sadu otázek, která nejlépe odpovídá novému znění otázek a přístup na nové otázky získáte v rámci našeho teoretického kurzu PPL, abyste se dokázali dokonale připravit.

Přesné znění aktuálních otázek k teoretickým zkouškám na ÚCL není veřejné. Následující otázky proto nemají zcela stejné znění, jako dnešní otázky na Úřadě, ale nejlépe odpovídají novému znění a rozsahu otázek, které můžete očekávat.

Pokud tyto otázky zvládnete zodpovědět na 90% správně, pak vás otázky na teoretické zkoušce již nepřekvapí.

Jak fungují jednotlivé režimy otázek na tomto online testovacím portálu?

Studijní režim

U otázek v režimu učení se ihned po zodpovězení otázky zobrazí i správná odpověď, abyste okamžitě věděli, zda jste odpověděli správně a mohli se otázky efektivně naučit. V každém předmětu jsou všechny dostupné otázky (celkový počet je zobrazen u názvu předmětu). Otázky jsou stále řazeny ve stejném pořadí (abyste věděli, kde jste případně skončili), ale odpovědi se řadí náhodně.

Systém je nastaven tak, aby vyhodnotil úspěšné zvládnutí předmětu ve studijním režimu, pokud zodpovíte 85% otázek správně.

Závěrečné testy

Závěrečné testy z předmětů jsou ve stejném formátu jako na Úřadu pro civilní letectví, tedy náhodný výběr několika otázek z celé databáze, již se nezobrazí u otázky správná odpověď a vy se dozvíte výsledek až na konci testu, stejně jako při reálné zkoušce.  Pro test je stanoven příslušný časový limit. Počet testů, které si takto můžete vyzkoušet není omezen.

Test na ÚCL musíte složit s úspěšností minimálně 75%. Každý předmět můžete opakovat až 4x. Ale to již nebude potřeba. 🙂

Kurz si můžete objednat zde online

Přístup pro 1 uživatele pro 4 zařízení (Počítač, tablet, mobil, apod.). Přístup je na 1 rok.

Objednat tento kurz

Reviews

There are no reviews yet. Be the first to review.

About the Instructors

Team lektorů a instruktorů Letecké školy AeroPrague.