Current Status
Not Enrolled
Price
4 800 Kč
Get Started

Testovací otázky pro zkoušku pilota UL letadel (LAA) včetně vysvětlení témat

Online přístup na testovací otázky v češtině

Připravili jsme pro vás sadu otázek Letecké amatérské asociace (LAA) s vysvětlivkami a učebními materiály, abyste se dokázali dokonale připravit na teoretickou zkoušku . Pokud tyto otázky zvládnete zodpovědět na 80% správně, pak vás otázky na teoretické zkoušce již nepřekvapí.

Nové: Otázky jsou nyní doplněny vysvětlením otázek s obrazovými přílohami, abyste lépe pochopili, kontext.

Jak fungují jednotlivé režimy otázek na tomto online testovacím portálu?

Studijní režim

U otázek v režimu učení se ihned po zodpovězení otázky zobrazí i správná odpověď, abyste okamžitě věděli, zda jste odpověděli správně a mohli se otázky efektivně naučit. V každém předmětu jsou všechny dostupné otázky (celkový počet je zobrazen u názvu předmětu). Otázky jsou stále řazeny ve stejném pořadí (abyste věděli, kde jste případně skončili), ale odpovědi se řadí náhodně.

Systém je nastaven tak, aby vyhodnotil úspěšné zvládnutí předmětu ve studijním režimu, pokud zodpovíte 85% otázek správně.

Závěrečné testy

Závěrečné testy z předmětů jsou ve stejném formátu jako u reálné zkoušky, tedy náhodný výběr několika otázek z celé databáze. Již se nezobrazí u otázky správná odpověď a vy se dozvíte výsledek až na konci testu. Pro test je stanoven příslušný časový limit. Počet testů, které si takto můžete vyzkoušet není omezen.

Závěrečný test s inspektorem LAA musíte složit s úspěšností minimálně 75%.

Z čeho se učit na teoretickou zkoušku?

V rámci teoretického kurzu od nás obdržíte mnoho učebních materiálů pro vaši domácí přípravu. Také doporučujeme pořídit si Učebnici pilota a Učebnici létání.

Testovací otázky pro zkoušku UL pilota jsou k dispozici také v angličtině.

Kurz si můžete objednat zde online

Přístup pro 1 uživatele pro 4 zařízení (Počítač, tablet, mobil, apod.). Přístup je na 1 rok.

5 1 Reviews

Reviews

by Marek Sadil 6. 7. 2022